kliknij i pobierze folder

AKTUALNE OFERTY PRACY

Pragniemy zatrudniać utalentowanych, zmotywowanych i lojalnych pracowników. Umożliwiamy naszym pracownikom rozwój zawodowy oraz dajemy możliwość samorealizacji. Istnieje wiele możliwości zatrudnienia w różnych obszarach naszej działalności. Znasz rozwiązanie, które mogło by być idealne dla którejś z nich? Wybierz dział firmy, w którym chciałbyś się zatrudnić i odpowiedz na konkretną ofertę przysyłając swoje CV, zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz potrzebne dokumenty wg. wybranego przez Ciebie ogłoszenia.

STANOWISKO:
Operator wypalarki plazmowo - gazowej CNC

OPIS STANOWISKA:
Obsługa wypalarki plazmowo-gazowej CNC

Pomiar wykonywanych elementów
Wypalanie elementów na podstawie rysunku technicznego

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Wymagania stawiane kandydatom

•    Doświadczenie w pracy,
•    Umiejętność obsługi suwnicy
•    Praca w systemie zmianowym

Nasza oferta
•    Umowa o pracę na czas nie określony
•    Atrakcyjne wynagrodzenie,
•    Niezbędne narzędzia pracy

Oferty zawierające CV prosimy przesłać drogą e-mailową

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

MIEJSCE PRACY: Dąbrowa Górnicza
Od kandydatów/Kandydatek oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego
  • Dobrej znajomości branży hutniczej
  • Doświadczenia w sprzedaży/marketinguPraktycznej znajomości obsługi komputera w zakresie aplikacji biurowych (Word, Excel)
  • prawa jazdy kat. B

KEY ACCOUNT MANAGER

  • Preferowane doświadczenie zawodowe w branży metalowej - sprzedaż półwyrobów lub wyrobów hutniczych
  • Mile widziane doświadczenie kierownicze i/lub w rozwoju biznesu
  • Preferowane wykształcenie wyższe
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Samodzielność
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej oraz konsekwencja w działaniu
  • Biegła znajomość obsługi komputera (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

kliknij by pobrać

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wypalamy blachy dla klientów indywidualnych z całego kraju a także spoza jego granic. Pracujemy przy użyciu wysokiej jakości sprzętu obsługiwanego przez doświadczonych operatorów. Ich umiejętności są cyklicznie podwyższane dzięki systematycznym szkoleniom

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.